Firemné akcie, teambuildingové aktivity a školenia v Nízkych Tatrách

Potrebujete poradiť, ako vo vašej firme zvýšiť efektivitu alebo dosiahnuť evidentne lepšie výsledky? Náplňou našej činnosti sú edukačné projekty zamerané na rozvoj a školenia šité na mieru našim firemným klientom.

Peter Urbanec, zakladateľ tréningovej inštitúcie a poradenskej spoločnosti Garnet Peers, rozvíja dlhodobo všestranné aktivity v oblasti vzdelávania v korporátnej oblasti. Vďaka tomu spoločne s klientmi nachádzame efektívne riešenia, ktoré dávajú nielen zmysel, ale sú predovšetkým realizovateľné v praxi a prinášajú firmám reálne výsledky a zvyšovanie zisku

Vyberte si profesionálneho partnera a poradcu, ktorý Vám v každej situácii prináša vždy spoľahlivú pomoc a služby, akými sú:

Firemné akcie a teambuildingové aktivity priamo u nás.

Penzión Sankt Johann je ideálnym miestom pre oddych a nazbieranie nových pracovných síl

Túžite po zmene, po evente, na ktorý vaši zamestnanci, priatelia či obchodní partneri nezabudnú? Výhliadkový let helikoptérou, zorbing, jazda na vznášadle či možnosť vyskúšať si šoférovať Hummer H2 sú pre nás samozrejmosťou. Okrem toho máte možnosť využiť paintball, štvorkolky, lukostreľbu, paragliding a pod.

V oblasti organizovania eventov a outdorových aktivít máme dlhoročné skúsenosti a radi pre Vás pripravíme event podľa Vašich predstáv. Pre jednotlivé indoorové aktivity sú k dispozicií 3 seminárne miestnosti.

Kapacita miestností

Všetky miestnosti sú kompletne vybavené školiacou a didaktickou technikou, vrátane veľkoplošnej projekcie.

Radi Vám zabezpečíme akékoľvek doplnkové služby, ako napríklad kopírovanie, asistencie pri zapájaní techniky, prípravy prezentačných materiálov či prípravy sedenia v jednotlivých miestnostiach podľa Vašich predstáv.

Vybavenie miestností

Služby

Po dni plnom psychického vypätia určite oceníte možnosť relaxu v mini wellness centre a ochotu personálu, ktorý sa bude starať o vašu pohodu počas celého dňa.

Čo by ste nečakali

Penzión Sankt Johann je súčasťou profesionálnej vzdelávacej agentúry Garnet Peers, ktorá patrí medzi popredných predstaviteľov v oblasti osobnostného rozvoja ľudí.

Máte záujem?

Kontaktujte nás.

Training & relax center Sankt Johann