O nás

Sankt Johann je príjemný penzión s úrovňou hotelových služieb v krásnom prostredí tatranskej prírody.

Pri hľadaní ideálneho miesta či už na dovolenku, firemnú akciu, event s obchodnými partnermi sa určite pozeráte na viacero faktorov.

Navštívte Sankt Johann

Náš penzión je skvelým miestom na oddych či školenia. Je situovaný v obľúbených a najnavštevovanejších horách v zime aj v lete v Nízkych Tatrách. Nachádza sa v blízkosti zjazdu z diaľnice na Liptovský Ján. K dispozícií máme príjemne zariadené 1, 2 a 3 lôžkové izby s vybavením na vysokej úrovni. Celková kapacita ubytovania je 27 pevných lôžok a 2 prísteľky.. Špecializujeme sa na firemných klientov a vzdelávacie akcie, eventy a teambuildingy. Majiteľom penziónu je lektor a školiteľ Peter Urbanec, preto sú u nás vytvorené skvelé podmienky na školenia a osobný rozvoj. K dispozícií sú 2 zasadacie miestnosti a zimná záhrada. U nás môžete dokonale prepojiť vzdelávanie a rozvoj s oddychom a relaxáciou. Na svoje si u nás však prídete aj v prípade rodinnej dovolenky s deťmi nad 10 rokov, pretože okolie poskytuje skutočne bohaté vyžitie – turistika, cyklistika, adrenalínové a vodné športy, lyžovanie, aquaparky a mnoho ďalších zážitkov v zime i v lete ponúka len Liptov.

Voľný čas a oddych u nás môžete stráviť príjemnou relaxáciou v saune na vyhrievaných tepidáriách, pri kolobežkovaní v Jánskej doline, či hraní billiardu, stolného tenisu, spoločenských hier, alebo aktivít podľa vlastnej chuti . Taktiež máte možnosť využiť grilovaci prístrešok či terasu obklopenú romantickou záhradou.

Počas pobytu vám bude k dispozicií náš personál, ktorý vyniká profesionálnym, no zároveň veľmi prijemným a ľudským prístupom.

Tešíme sa na Vás

Máte záujem?

Kontaktujte nás.

Training & relax center Sankt Johann