Sankt Johann

Rafting agenture

Aktuálne ceny a podrobnosti nájdete na stránke http://www.raftingadventure.sk/

Vzdialené od nás cca 11 km (google mapa)

Rafting adventure je športová agentúra pre každého kto hľadá adrenalínové alebo outdoorové zážitky na Liptove. Medzi najobľúbenejšie outdoorové športy patrírafting v Liptovskom Mikuláši a rafting na rieke Belá. Ponúkame splavovanie rieky Váh, Orava, Hron a Dunajec. K ďalším adrenalínovým atrakciám patrí požičovňa štvorkoliek. Terénne štvorkolky môžete vyskúšať v off road aréne alebo si užiť výhliadkovú jazdu na štvorkolke s panorámov Liptova.
V ponuke športovej agentúry nájdete aj ďalšie športové služby ako: paragliding, paintball, lukostreľba, horolezecká škola, cykloturistika, hydrospeed, zorbing,...
Všetky aktivity Vám vieme zabaliť ako adrenalínové darčeky pre najbližších.
V zimnej sezóne 2009/2010 je opäť otvorenái požičovňa lyží, snowboardov, korčulí a hokejok v Liptovskom Jáne neďaleko Liptovského Mikuláša.
Rafting adventure ponúka svoje služby pre malé aj veľké skupiny .
Pre firmy a organizácie ponúkame firemné akcie šité na mieru, športové programy, firemné hry, letné aj zimné firemné olympiády nielen v regióne Liptova.
Bez problémov pripravíme firemné športové dni pre Vašich zamestnancov a ich rodinných príslušníkov kdekoľvek na Slovensku.
V našej ponuke nájdete aj teambuilding, teamspirit aktivity a tiež programy pre deti.
Čokoľvek si z našej ponuky vyberiete ,my sa budeme snažiť ,aby Vaše zážitky boli maximálne. Veríme, že zážitky ,ktoré spolu zažijeme Vám ostanú na celý život.