Sankt Johann

Monaco grandprix

Aktuálne ceny a podrobnosti nájdete na stránke http://www.monacograndprix.sk/

Vzdialené od nás cca 8 km (google mapa)

Monaco Grand Prix v Závažnej Porube je 1. motokárová hala na Liptove.

Prvýkrát naštartovali 14. októbra 2004. Prvá dráha merala 264metrov. Od roku 2004 prešla mnohými zmenami. V roku 2007  ju predĺžili z pôvodných 264 metrov na 364 metrov, keď pristavili mimoúrovňovú časť dráhy.. No a v roku 2012 urobili momentálne poslednú zmenu na dráhe, keď spustili 420metrov dlhý okruh, ktorý je prispôsobený pre nové motokáry s výkonom 9koní. Samozrejme stále sa snažia zlepšovať , pričom kladú dôraz na dobrú zábavu ale zároveň aj vysokú bezpečnosť zákazníkov.

Bar, v ktorom si môžete príjemne posedieť a zároveň počkať na jazdu, prešiel tiež mnohými zmenami. V súčastnosti májú kapacitu cca 40miest na sedenie, pričom nie je problém upraviť túto kapacitu podľa želania klientov až do cca 120 miest na sedenie.

Ako  už spomínali, dráhu prispôsobovali pre nové motokáry s motormi Subaru, ktoré sú s výkonom 9koní. Nemusíte splniť žiadny limit, aby ste si mohli užiť jazdu na 9koňovej motokáre, dostanete ju automaticky od prvej jazdy.

Pre deti od 135cm sú pripravené detské motokáry s motormi Honda s výkonom 5koní. 

Na veľkých a detských motokárach je umiestnená časomiera, ktorá vám zmeria časy každého kola, výsledkovú listinu so môžete pýtať pri obsluhe motokár. Výsledkovú listinu tlačia na požiadanie.