Sankt Johann

Golf Tatry

Vzdialené od nás cca 51 km (google mapa)

Patríte k tým, ktorí svoj voľný čas radi trávia pri golfe?

Osemnásťjamkové golfové ihrisko Gray Bear je známe elegantným včlenením do reliéfu horského údolia Nízkych Tatier. Je vyhľadávaným strediskom cestovného ruchu v okolí Bystrianskej doliny. Ihrisko má pevné hracie povrchy, aké nájdete na britských otvorených ihriskách a v Škótsku. To Vám zaručí hru, na ktorú nezabudnete.

Na zdolávaní greenu si zgustnú všetci, od úplných začiatočníkov až po náročných profesionálov, pre ktorých je golf životom. Celý tento golfový komplex pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Golf Club Gray Bear Tále ponúka aj golfové simulátory s názvom Golf Blaster. Je to veľká pomôcka pre začiatočníkov, ale aj skúsených golfistov. Využívajú sa na nácvik základného postoja, ale aj činností ako sú odpaly, hra na greene a podobne. Okrem simulátorov sa tieto činnosti dajú vyskúšať aj na cvičnej lúke. Technické parametre: 18-jamkové ihrisko, driving range, chipping a putting green.     

V areáli najdete doplnkové služby ako golfový klub, požičovňa golfového vybavenia, golf shop, možnosť organizácie recepcií a banketov po skončení turnajov, kultúrny program, ubytovanie.

Rezervujte si ubytovanie v penzióne Sankt Johann telefonicky na čísle 0903 473 333, e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.  alebo prostredníctvom formulára nižšie.

 

Predbežná rezervácia

                          

Prosím vyplňte vyznačené polia.

Tešíme sa na Vašu návštevu!