Sankt Johann

Aquaparky

 

AQUAPARK Tatralandia Liptovský Mikuláš

Aktuálne ceny a podrobnosti nájdete na stránke www.tatralandia.sk

Vzdialené od nás cca 13 km (google mapa)


 
je najväčším celoročným areálom vodnej zábavy s ubytovaním na Slovensku, v Čechách a Poľsku. Nachádza sa v regióne Liptov - oblasti s množstvom kultúrnych pamiatok, svojráznou ľudovou kultúrou a folklórom, ktorú obklopujú najväčšie slovenské hory - Vysoké a Nízke Tatry, Veľká a Malá Fatra, Chočské vrchy.
Objavte toto miesto plné dobrodružstva a zábavy, ktorého súčasťou  je Aquapark Tatralandia, s celoročným prímorským rajom Tropical Paradise, letný Funpark Tatralandia, aj ubytovací komplex Holiday Village Tatralandia. Na to aby ste si užili Tatralandiu, jeden deň nestačí. Je totiž ideálnym miestom na letnú aj zimnú dovolenku pre všetky vekové kategórie.  Počas letnej sezóny si na svoje prídu malí aj veľkí v 14 bazénoch s morskou, termálnou aj čírou vodou. Nudiť sa určite nebudete vďaka 28 toboganom a šmýkačkám, atrakciám vo Funparku, celodennému programu s najväčším animačným tímom na Slovenku, či letným eventom.  A keby náhodou pršalo, tak sa stretneme pod priehľadnou strechou celoročného Tropical Paradise, kde teplota vody ani vzduchu neklesá pod 30 °C. Letom sa však zábava v Tatralandii nekončí. Počas celého roka sa okrem slnenia pod palmami môžete vyšantiť na 5 toboganoch,  zrelaxovať v 9 bazénoch, užívať si blahodárne účinky thalasso terapie, zregenerovať svoje telo v Keltskom saunovom svete a načerpať stratené sily vďaka masážam, zábalom a kúpeľom vo Wellness Paradise. Tí ktorí túžia užívať si pravú zimu, len nasadnú do skibusu, ktorý ich pohodlne prepraví do najvychytenejšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku – Jasná Nízke Tatry.
Jednoducho zábava, relax a dobrodružstvo 365 dní v roku na jednom mieste. V Tatralandii.

 

Celoročný areál GINO PARADISE Bešeňová

Aktuálne ceny a podrobnosti nájdete na stránke www.ginoparadise.sk

Vzdialené od nás cca 24 km (google mapa)


 je založený na využívaní geotermálnej energie a ponúka oddych a zábavu v prekrásnom prostredí Liptova. V areáli je k dispozícií 8 vonkajších bazénov s geotermálnou vodou,5 vonkajších antikorových bazénov s čírou ohrievanou vodou, 3 vnútorné antikorové bazény s priezračnou vodou 1 vnútorný tobogan z antikora, átrium s 2 vírivkami pod holým nebom, wellness s komplexom 5 sáun zábavno- adrenalínová zóna, ktorá zahŕňa toboganovú vežu so 6 toboganmi bazén s vlnobitím a detský bazén s atrakciami. Teplota vody v bazénoch ma teplotu od 36°C do 40°C.

 

AQUA – VITAL Park, Wellness -  Kúpele Lúčky

Aktuálne ceny a podrobnosti nájdete na stránke www.kupele-lucky.sk

Vzdialené od nás cca 30 km (google mapa)

Súčasťou AQUA-VITAL Parku je vonkajší rekreačný bazén s teplotou vody 28 – 33 °C s rozličnými atrakciami ako sú vzduchové lehátka, protiprúd, vodná čaša, podhladinové osvetlenie, masážne trysky a chrliče vody. Vonkajší sedací bazén s liečivou minerálnou vodou s teplotou 36 – 38 °C ponúka relax a uvoľnenie.K dispozícii je aj  delený vnútorný minerálny bazén s liečivou vodou s teplotou 33 °C a 35 °C.
V blízkosti vonkajších bazénov sa nachádzajú aj atrakcie, ktoré klienti môžu využiť v čase, keď nie sú v bazéne - obrovské šachy, volejbalové ihrisko, detská trampolína, detské hojdačky, detské preliezky.
S bazénmi je priamo spojený vitálny (saunový) svet, ktorý sa svojim interiérom snaží o dosiahnutie harmónie a spolu s modernými technológiami je predpokladom na príjemne uvoľnenie a oddych. Priaznivé účinky sáun sú známe už od nepamäti. Horúci vzduch v saune vyvoláva potenie a vylučovanie škodlivých látok, otvára póry, zlepšuje prekrvenie, zároveň pôsobí upokojujúco a relaxačne. Súčasťou vitálneho sveta sú: fínska sauna, mentolová sauna, rímsky kúpeľ s prírodnými inhalačnými esenciami, Kneippov kúpeľ, tepidárium, turbo sprcha, sprcha – dážď.
Vo vitálnom svete sa používajú prírodné silice,  ktoré svojimi účinkami v spojení inhalácie a saunovania detoxikujú organizmus, posilňujú jeho prirodzenú obranyschopnosť a účinne chránia pred chorobami z prechladnutia. Použité silice uvoľňujú psychické napätie a stres.
Súčasťou je Snack bar so širokou ponukou jedál a nápojov systém a la carte a banketka pre uzavreté spoločnosti.