Sankt Johann

Jazyk
Garnet Peers

Infolinka
0903 473 333

slider1
slider2
slider3
slider4
slider5
slider6
slider7
slider8
slider9
slider10

Wellness

welnes

Wellness priamo v našom penzióne je Vám k dispozícii počas celého pobytu. V rámci wellnessu máte možnosť využiť klasickú saunu, infra saunu, parný box, 2x tepidárium (vyhrievané lehátka), ochladzovacie sprchy, trysku, padajúci dážď, vedierko, sprchu a taktiež objednať si masérske služby.

 

Firemné školenia

skolenia

Penzión Sankt Johann patrí medzi ideálne miesta na organizovanie školení, seminárov a firemných akcií. Komfortné ubytovanie - miesto pre nové myšlienky.

Liptov - treba zažiť

logo2

Kľúč od brány do najväčšej outdoorovej arény a prírodného ihriska na Slovensku, ktorý vám umožní čerpať zľavy v najväčších atraktivitách, výletných miestach, kultúrnych pamiatkach, adrenalínových atrakciách a ostatných partnerských zariadeniach cestovného ruchu v regióne Liptov. S Liptov Region Card v atraktívnych zľavách od 5% až do 100%

Predbežná rezervácia

Prosím vyplňte vyznačené polia.

Sankt Johann - miesto, na ktoré sa vždy radi vrátite

Penzión Sankt Johann patrí k príjemným rodinným penziónom, ktorý sa nachádza v tichom prostredí obce Liptovský Ján. Je ideálny na organizovanie obchodných stretnutí, firemných akcií, ale aj príjemnej rodinnej dovolenky.

Ubytovanie Nízke Tatry - Liptovský Ján

Penzión Sankt Johann vám ponúka príjemné ubytovanie a Nízke Tatry už od 20 € / osoba / noc. Zažite atmosféru Liptova na vlastnej koži.